Optický internet pokryje celú Banku

V aktuálnom a v nasledujúcom roku sa Banke bude realizovať výstavba optickej siete. Podrobnosti popisuje spoločnosť Slovak Telekom vo svojej tlačovej správe.

Spoločnosť Slovak Telekom plánuje v rokoch 2021/2022 realizáciu optickej siete v obci Banka. Pred realizáciou bude každý dom upovedomený o začatí prác. Všetky náklady spojené s realizáciou optickej siete vrátane prípojok sú plne hradené spoločnosťou Slovak Telekom. Všetky povrchy budú vrátené do pôvodného stavu na náklady Slovak Telekom.

Medzi výhody vysokorýchlostného internetového pripojenia patrí predovšetkým:

• až 10-krát vyššia rýchlosť sťahovania dát za rovnakú cenu;
  • rýchle Wi-Fi pripojenie na viacerých zariadeniach v domácnosti naraz;
  • neobmedzené surfovanie po internete;
  • možnosť pozerať Magio Televíziu až na štyroch televízoroch v HD kvalite;
  • možnosť plnohodnotne využiť high-tech funkcionality pri pozeraní televízie – pozerať programy z archívu či pretočiť/ zastaviť pozeranie televízie;
  • neprerušované sledovanie on-line vysielania cez mobilnú televíziu Magio GO aj na PC, tablete či smartfóne;
  • plynulé hranie aj 3D on-line hier vo vysokej kvalite obrazu;
  • cena Vašej nehnuteľnosti stúpne.

Tlačivá – súhlasy pre optické prípojky stavby Slovak Telekom vám boli a budú doručené aj do vašich poštových schránok. Vyplnené tlačivo je potrebné doručiť jedným z nasledovných spôsobov:

• vhodením do poštovej schránky obecného úradu (napravo pri schodisku);
  • e-mailom: nadar@chello.sk;
  • prostredníctvom SMS (odfotiť a nahrať ako prílohu) na číslo: 0903 146 475;
  • poštou na nasledovnú adresu: NADAR, s.r. o., Bohúňova 14, 811 04 Bratislava.

Slovak Telekom