Letný tábor je za nami, škola sa začína

Zatiaľ čo iné školy zatvoria svoje brány v júni a otvoria ich až v septembri, naša škola už po tretí raz zorganizovala denný letný tábor s názvom Summer Academy, počas ktorého sa žiaci prvého stupňa mohli zlepšiť v anglickom jazyku aj počas voľna.

Deti strávili kreatívne chvíle pri maľovaní obrázkov.

Navštívili aj piešťanskú mestskú knižnicu.

V tomto školskom roku sa nám opäť podarilo zorganizovať štyri týždne našej Summer Academy. Rozhodne bolo čo robiť. Ráno sme sa vždy porozprávali – najmä po an­­glicky, zacvičili sme si, zahrali hry, niečo kreatívne sme vytvorili, niečo dobré sme pripravili a ochutnali. Deň sme ukončili športovými aktivitami.

Každý týždeň sme navštívili Mestskú knižnicu mesta Piešťany, vždy sme si aj niečo kreatívne vytvorili. Následne sme sa zastavili na osviežujúcej zmrzline.

Tieto štyri týždne boli pre deti aj pre pedagógov zaujímavé, plné smiechu a skvelej nálady – ani sme sa nenazdali a už bol koniec. Dúfame, že Summer Academy sa uskutoční aj budúci rok a príde viac detí, ktoré nechcú tráviť leto pri počítači, ale chcú robiť niečo, čo inokedy v škole nezažijú.

Všetky fotografie z tohtoročnej Summer Academy si môžete pozrieť na našej webovej stránke.

O pár dní sa stretneme opäť v škole. Jej brány sa pre našich žiakov a ich rodičov otvoria vo štvrtok 2. septembra o 9.00 hod. Aktuálne informácie nájdete na našej webovej stránke. Tešíme sa na vás!

text: Róbert Valovič, ZŠ Banka
foto: Kristína Sékeľová, Klaudia Zemaniková