Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Stolní tenisti z Banky zabojovali o pohár starostkyVytlačiť

V sobotu 27. januára sa v kultúrnom dome po rokoch opäť uskutočnil Stolnotenisový turnaj o pohár starostky obce Banka. Turnaja sa zúčastnilo jedenásť hráčov, ktorí počas dňa odohrali spolu  sedemdesiat zápasov. Súťažilo sa vo dvoch kategóriách.

Turnaj sa začal o pol desiatej dopoludnia. „Dvojice aj štvorice hrali systémom každý s každým. Na základe počtu víťazstiev sme určili výsledné poradie,“ povedal predseda Klubu stolného tenisu v Banke Mgr. Eduard Gašpar. Stolný tenis si okrem domácich prišli zahrať aj dvaja hráči z Nového Mesta nad Váhom a Trnavy. Stolnotenisti si nové priestory pochvaľovali, aj keď telocvičňa by ich potešila ešte viac. „Posledné roky sme hrávali vzadu, v bývalej kotolni. Do toho úzkeho priestoru sa zmestil len jeden stôl, pri ktorom by sa za deň nestihli všetci vystriedať. Preto sme museli od organizovania turnaja upustiť,“ prezradil predseda klubu. Krátko po štvrtej popoludní prišlo na rad vyhodnotenie. Ocenení boli prví traja najlepší jednotlivci a obdobne prvé tri dvojice s najväčším počtom víťazov. Taktiež bola udelená špeciálna cena za fair-play a cena divákov. „Výkony hráčov boli veľmi slušné na to, čo niekedy predvádzajú v stredu. Veľmi sa snažili,“ zhodnotil Mgr. Eduard Gašpar. Ceny jednotlivcom i dvojiciam odovzdal zástupca starostky Jaroslav Vido.

Fotogalériu si môžete pozrieť TU:

(Zdroj Bananský hlásnik, foto: Viktor Vrábel)

Stolnotenisový turnaj v obci Banka

dnes je: 15.11.2018