Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Katarínsky ples v obci Banka sa uskutočnil prvý razVytlačiť

V sobotu 25. novembra sa v kultúrnom dome konal Prvý katarínsky ples na Banke. Sálu zaplnilo sedemdesiat obyvateľov z našej obce, Piešťan aj okolia. Na dámy v róbach a pánov v sakách čakala bohatá tombola. Ples zorganizovala obec Banka v spolupráci s tunajšou základnou školou.

Starostka obce spolu s manželom privítali hostí vo vynovenej sále kultúrneho domu a otvorili slávnostný večer valčíkom Na krásnom modrom Dunaji. Programom sprevádzala dvojica Kristína Klampárová a Alex Jánoška. Zábavu rozprúdila hudobná skupina Magic Music z Hlohovca. Starostka Mgr. Tatiana Julinyová sa v príhovore poďakovala všetkým pracovníkom, ktorí sa podieľali na rekonštrukcii sály. Po slávnostnej večeri dvakrát vystúpila tanečníčka Sara Schmitt, ku ktorej sa neskôr pridali Dušanka Chudá a Samuel Bojnanský. Sólová tanečníčka aj trio si vyslúžili dlhotrvajúci potlesk. O 23. hodine prišla na rad tombola. Dovedna 31 cien darovala základná škola, obecný úrad a sponzori. Vylosovaní výhercovia si odniesli autokozmetiku, kozmetické balíčky, dekorácie do interiéru, spoločenské hry, ale aj tlačiareň či bicykel. Oficiálny program zavŕšila polnočná kapustnica. Prípravy na katarínsky ples sa začali už v septemberi. „Dnešný večer prebiehal v príjemnom duchu, hostia sa zabávali, nálada bola výborná a verím, že sa stretneme spolu opäť o rok,“ zhodnotila ples Mgr. Tatiana Julinyová.

Fotoalbum si môžete pozrieť TU.

(zdroj Bananský Hlásnik, Foto: Viktor vrábel)

Katarínsky ples v obci Banka

dnes je: 23.5.2018