Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Kajakári bodovali doma aj v ČecháchVytlačiť

Od 5. do 7. augusta sa na bratislavskom Zemníku konali Majstrovstvá Slovenska v rýchlostnej kanoistike, ktorých sa zúčastnili aj Bananci. V disciplíne K1 2 000 m obsadil Lukáš Chalás 2. miesto, Adam Hanic v disciplíne C4 1 000 m 3. miesto, Martin Chalás v disciplíne K1 2 000 m 4. miesto, Tatiana ­Trakalová a Emma Bednárová boli v disciplíne K2 2 000 m druhé.

Cez víkend 13. a 14. augusta sa na neďalekej vodnej nádrži Sĺňave uskutočnil ďalší ročník tradičného Pohára SNP. Martin Chalás obsadil v diciplíne K1 2 000 m 1. miesto a Lukáš Chalás v rovnakej disciplíne 3. miesto. Tatiana Tra­kalová a Emma ­Bednáro­­vá sa v kategórii K2 2 000 m u­miestnili na 3. mieste.

20. a 21. augusta sa v Ostrožskej Novej Vsi (česká obec v okrese Uherské Hradište, pozn. red.) konala súťaž Slovácka 500 s medzinárodnou účasťou. Martin Chalás skončil v disciplíne K2 500 m na 2. mieste, v disciplíne K1 200 m zvíťazil a v disciplíne K1 500 m sa umiestnil na 2. mieste. Tatiana Trakalová vyhrala disciplínu K1 200 m a v disciplíne K1 500 m skončila tretia. Emma Bednárová a Tatiana Trakalová skončili v disciplíne K2 200 m na 3. mieste.

V športovom klube ŠK Kajak pribudla nová členka Sofia Poláková z Banky. Začiatočníčke držíme palce.

text: ŠK Kajak,

dnes je: 21.7.2017

meniny má: Daniel