Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Detské rybárske kaprové preteky o pohár starostky obce BankaVytlačiť

Malý rybár.jpgPozvánka na detské rybárske kaprové preteky o pohár starostky obce Banka, ktoré sa uskutočnia 11. mája 2019 od 7:30 do 14:00 hod. na obtokovom ramene v Piešťanoch (č. revíru: 2-1880-1-1).

Štartovné zdarma!

ŠTARTOVNÉ MIESTA: losovanie na mieste pred pretekmi, prezentácia v čase od 07.30 do 08.45 hod.

Občerstvenie: pre každého pretekára zdarma.

Pretek určený len pre deti do 14 rokov (vrátane) z akejkoľvek organizácie.

SYSTEM HODNOTENIA: 1 cm = 1 bod

BODOVANE RYBY: kapor, sumec, lien, amur, karas (bodujú sa ryby aj bez lovnej miery).

PRIVLASTŇOVANIE RYB A LOV: podľa zákona (po privlastnení si den ného limitu chytá súťažiaci ďalej systémom "chyť a pusť”, pričom ulovené ryby sa započítavajú do celkového hodnotenia pretekov). Pretekár si môže privlastniť maximálne jeden kus Kapra rybničného alebo Amura bieleho!

Násada pred pretekmi: Kapor K3

Vyhlásenie výsledkov: od 13.00 do 14.00 hod

Ceny pre najlepších: prvých päť pretekárov s najväčším počtom bodov + odmena pre každého

PRIHLÁŠKY: pretek1105@gmail.com alebo SMS: 0901 777 451 v tvare: Meno, Priezvisko, Vek, Organizácia