Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

1. ročník biliardového turnaja v obci BankaVytlačiť

V sobotu 2. februára 2019 sa v Andy Bare na Topoľčianskej ceste v obci Banka po druhý raz konal Biliardový turnaj Antona Haščíka. Prvé súboje sa začali krátko po pol jedenástej dopoludnia. Turnaj trval viac ako 14 hodín.

„Tonko Haščík bol skvelý ka­marát, veselý človek a hlavne dobrý hráč biliardu,“ zaspomínal si spoluorganizátor biliardového turnaja Marek Polák. Turnaj pre­biehal štýlom „každý s každým“ a hralo sa na dve víťazné hry. „Za každú výhru mal hráč bod. Štyria hráči s najväčším počtom bodov sa zúčastnili semifinále. Vyžre­bovali sa dve dvojice a tí najlep­ší postúpili do finále, kde sa roz­hodlo o víťazovi,“ vysvetlil Marek Polák.

Vyhodnotenie a odovzdanie cien prišlo na rad až hodinu po polnoci. Na 3. mieste sa umiestnil Norbert Julíny, na 2. mieste Marek Polák a víťazom turnaja sa stal Andrej Rigo.

Ceny zabezpečili Mgr. Tatiana Julinyová, Ján Halás, Andrej Rigo a Jaroslav Vido. Diplomy pripra­vil Marek Polák. O občerstvenie sa postaral Adrián Balážik.

Fotogalériu pripravujeme.

Zdroj Bananský hlásnik, Foto Viktor Vrábel.

Bananský hlásnik - február 2019-25.jpg

dnes je: 23.5.2019