Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bananský hlásnik

hlavicka.jpg

Bananský hlásnik je obecný mesačník, ktorý v súčasnosti vychádza každý mesiac v rozsahu 8 strán. História periodika sa začala písať vo februári 2003. V tom čase pracovala redakčná rada v zložení: Ján Benka, Mgr. Helena Hrdinová, Mgr. Terézia Janečková, Mgr. Sylvia Molnárová a Dušan Slovák (grafik). V roku 2005 sa pridal Ing. Michal Rusnák.

Na prelome rokov 2014 a 2015 prešlo kompletnou zmenou nielen zloženie redakcie, ale aj náplň, grafika novín a ich periodicita. Brigádnici zabezpečujú distribúciu novín do schránok každej domácnosti na území obce. Rovnako nájdete noviny aj v miestnej predajni COOP Jednota a v Kostole sv. Martina. V prípade, že ste noviny do schránky nedostali, kontaktujte obecný úrad na telefónnom čísle 033/77 45 177. Pre isté doručenie novín odporúčame umiestniť uzatvárateľnú schránku na viditeľné miesto pri vstupe do domu.

Redaktori: Martin Šmehlík a Viktor Vrábel
Šéfredaktor, fotograf a grafik: Viktor Vrábel
Letecký záber na titulnej strane: Vlasto Klesňák
Autor hlavolamov: Viktor Vrábel

Texty môžete zasielať do 20. dňa v mesiaci na e-mailovú adresu hlasnik@obecbanka.sk alebo vhodiť do vyhradenej schránky na obecnom úrade. Nezabudnite pripojiť vaše kontaktné údaje. Z rozsahových dôvodov odporúčame zasielať príspevky čo najskôr. Redakcia si vyhradzuje právo na jazykovú korektúru textov. Poskytnutím príspevku súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Každý mesiac súťažia riešitelia hlavolamov o vecné ceny. Stačí zaslať správne riešenie aktuálnej krížovky či osemsmerovky do 20. dňa v mesiaci na adresu sutaz@obecbanka.sk alebo ho vhodiť do vyhradenej schránky na obecnom úrade. Nezabudnite doplniť vaše kontaktné údaje pre spätný kontakt. Do súťaže sa môžu zapojiť aj obyvatelia žijúci mimo našej obce. Vyžrebovaný výherca si prevezme cenu spravidla na Obecnom úrade Banka.

Aktuality z diania v obci, fotoreportáže, videá, pozvánky a mnoho ďalšieho nájdete aj na obecnej facebookovej stránke: https://www.facebook.com/obecbanka/.


 


 

2011/078 - Bananský hlásnik


dnes je: 19.10.2019

meniny má: Kristián

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka